Stopki antywibracyjne na łożyskach tocznych (PAB bearing AVF) są zbudowane z kilku odpowiednio ukształtowanych detali metalowych, akrylowych lub ze sklejek drzewnych, umożliwiających zamontowanie łożysk tocznych. Wyróżniają się funkcjonalnymi kształtami i nie rzucają w oczy, za to znacznie poprawiają reprodukcję dźwięków oraz dynamikę przekazu. Mogą zastępować kolce w audiofilskich stolikach, platformach, standach i kolumnach podłogowych, bądź też być bezpośrednio podkładane pod urządzenia elektroniczne. W tym celu mają nagwintowany otwór, w który można wkręcić bolec łączący je z urządzeniem. Stopki łożyskowe PAB można też stosować zamiast nóżek z litego metalu w platformach antywibracyjnych PAB oraz w podstawkach innych producentów.

Obudowy stopek na łożyskach tocznych są wykonywane najczęściej ze stopów metali kolorowych oraz ze stali. Montujemy w nich bardzo precyzyjne, firmowe łożyska toczne. W zależności od wielkości obudowy (najczęściej te stopki mają średnice 40-60 mm i podobne wysokości) oraz rodzaju tworzywa użytego do jej wykonania, ciężar własny 1 stopki wynosi 0,3-1,2 kg. Nośność 1 stopki zależy głównie od rodzaju wmontowanych łożysk tocznych oraz od materiału tworzącego obudowę łożyska i wynosi od 10 do 30 kg. Z tego wynika, że na 4 stopkach PAB można stawiać urządzenia o łącznym ciężarze 40-120 kg, nie pogarszając ich właściwości antywibracyjnych.

W piątą rocznicę utworzenia Pro Audio Bono wprowadziliśmy do sprzedaży stopki na łożyskach ceramicznych − PAB ceramic 5. Mają one lepsze właściwości izolacyjne od stopek na łożyskach stalowych. Wiąże się to ze znacznie większą twardością spieków ceramicznych w stosunku do stali, a więc także z mniejszym tarciem. Ponadto stopki z łożyskami ceramicznymi są wygodniejsze w użyciu. Łożysk tych nie trzeba bowiem smarować, rzadziej też trzeba je czyścić. Niestety stopki te są znacznie droższe od analogicznych stopek na łożyskach stalowych, w następstwie bardzo wysokich cen łożysk ceramicznych oraz cen stopów niklu używanych do ich budowy. Topowymi stopkami Pro Audio Bono są:  PAB ceramic 7 SN oraz wprowadzone do sprzedaży w 8. rocznicę powstania naszej firmy – PAB ceramic 8 CT . Są one zbudowane ze stali nierdzewnych oraz z łożysk ceramicznych z azotku krzemu i węglika wolframu, a więc najtwardszych spieków wykorzystywanych w produkcji łożysk tocznych. Najnowszymi produktami naszej firmy, wprowadzonymi do sprzedaży w 2020 r. na jej 10-lecie, są stopki PAB ceramic 80 SN PAB ceramic 60 SN. Są to bardzo masywne stopki ze stali nierdzewnej AISI 316 L z wahliwymi łożyskami kulkowymi z tlenku cyrkonu i azotku krzemu.