Stoliki antywibracyjne Pro Audio Bono są zbudowane z grubej sklejki brzozowej lub olchowej, pokrytej naturalną okleiną (najczęściej fornirem dębowym, klonowym, brzozowym lub wiśniowym), względnie fornirem zmodyfikowanym. Podobnie jak w platformach antywibracyjnych te okleiny są barwione bejcami i pokrywane lakierami bezbarwnymi eksponującymi piękno drewna lub farbami odpornymi na substancje chemiczne używane w gospodarstwach domowych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Zbudowaliśmy też kilkanaście stolików z płyt meblowych pokrytych bardzo odpornymi na uszkodzenia mechaniczne laminatami.

Obecnie wytwarzamy stoliki z wiszącymi półkami oraz stoliki do wstawiania platform. W fazie testów i poprawek znajduje się stolik modułowy. Kilku klientów pytało nas też o stoliki z akrylu. Na razie ich nie wytwarzamy, ale na zamówienie jesteśmy w stanie szybko taki stolik zbudować i sprawdzić w firmowym salonie odsłuchowym. Na życzenie klienta możemy też wytworzyć dowolny stolik antywibracyjny z wiszącymi półkami albo do wstawiania platform antywibracyjnych. Na początku 2012 roku na przykład wykonaliśmy dla klienta z Norwegii wielki stolik z wiszącymi półkami bez oklejonych rantów, w którym każda z dwóch półek ma nośność 66 kg i rozmiary 600 x 600 mm.

Stoliki antywibracyjne PAB mają najlepsze właściwości antywibracyjne, jeśli stoją na stopkach łożyskowych PAB. Mogą też jednak stać na stopkach metalowych PAB lub na stopkach innych producentów.